Osiem Kawałków Brokatu DVD – zdrowie w ośmiu ruchach

Osiem Kawałków Brokatu to zestaw ośmiu prostych ćwiczeń Chi Kung pomagających zachować zdrowie, zwiększyć zasoby energii, czy też przyspieszyć powrót do zdrowia po chorobie. Poprzez wykonywanie tych delikatnych rozciągających ruchów ciało rozluźnia się, poprawie ulega krążenie krwi i Chi oraz wzmacniane zostają organy wewnętrzne.

Zaletą tych ćwiczeń jest ich prostota, wysoka efektywność oraz to, że do praktyki nie potrzebujemy żadnego specjalistycznego wyposażenia ani zbyt dużo przestrzeni. Są naturalne i łagodne dzięki czemu praktykować je mogą osoby w każdym wieku i o różnej sprawności fizycznej.

Na Osiem Kawałków Brokatu składają się dwa zestawy ćwiczeń. Pierwszy z nich wykonuje się w pozycji siedzącej. Jest on szczególnie zalecany na poranne rozbudzenie się czy też krótką przerwę w pracy. Duże korzyści z praktyki osiągnąć mogą również osoby przykute chorobą do łóżka. Drugim zestawem są ćwiczenia w pozycji stojącej. Oprócz poprawy krążenia Chi i krwi wzmacniają one również ciało fizyczne.

Kaseta wideo i książka pod tym samym tytułem stanowią komplet i pomyślane zostały jako samouczek dla tych, którzy pragną sami zadbać o swoje zdrowie i podniesienie witalności.

Cena 39 zł